Openbaar vervoer en Infrastructuur

Openbaar vervoer

U bent met de metro in een kwartier in hartje Amsterdam. Drie NS-stations – Bijlmer Arena, Duivendrecht en Diemen Zuid – zijn vlakbij.

Gouden Leeuw ligt precies naast Metrostation Ganzenhoef. Metrolijn 53 brengt u in ongeveer 20 minuten naar het Centraal Station Amsterdam. Dan passeert u onder meer de NS-Stations Diemen-Zuid, Duivendrecht, en Amstel waar u kunt overstappen op treinverbindingen met het hele land. Met een overstap of met de bus zijn ook nog de NS-Stations Bijlmer Arena en Holendrecht snel te bereiken.

Rond het metrostation en aan de overkant van de Bijlmerdreef is een reeks bushaltes. Daar stoppen de volgende buslijnen:

41 Muiderpoortstation – Gaasperplas v.v.

66 Station Bijlmer Arena – IJburg v.v.

757 Nachtbus Centraal Station – Bijlmermeer

Zie https://www.gvb.nl/

Auto

Gouden Leeuw is met de auto zeer goed bereikbaar via vier belangrijke snelwegen (A1, A4, A9, A10).